Warsztaty kulinarne - Szczegóły galerii - Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie

Warsztaty kulinarne

Tym razem pod znakiem pizzy

Z okazji Dnia Kobiet nasi uczniowie po raz kolejny spotkali się na warsztatach kulinarnych, tym razem w lokalu garmażeryjnym „Dobre Smaki” przy ul. Herberta 14 w Lublinie. Uczniowie zostali powitani przez sympatycznych pracowników. Pan Kamil opowiedział o pracy w lokalu, a następnie zaprosił naszych Uczniów do przygotowania pizzy z różnorodnych składników: szynki, salami, papryki, kukurydzy, serów - według uznania. W czasie pieczenia pizzy uczniowie przygotowali sobie słodki deser: naleśniki z dodatkiem sera, jabłka, kremu toffi. Pizza wyszła znakomita! Bardzo dziękujemy, Panie Kamilu, za poświęcony czas i sympatyczną atmosferę, którą stworzył Pan dla naszych Uczniów! Pozdrawiamy serdecznie!