"Obłoczki sercem malowane, cz. 4" - Szczegóły galerii - Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie

"Obłoczki sercem malowane, cz. 4"

Promocja czwartej części książeczki "Obłoczki sercem malowane. Dla Niepodległej - Dzieci".

11 kwietnia odbyła się w naszej szkole uroczysta promocja czwartej części książeczki zawierającej utwory poetyckie i prace plastyczne uczniów naszej szkoły - "Obłoczki sercem malowane. Dla Niepodległej - Dzieci". Książka została wydana w czerwcu ubiegłego roku dzięki merytorycznej pomocy i finansowemu wsparciu dyrektora Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie - pana Tadeusza Sławeckiego, oraz zastępcy dyrektora ds. merytorycznych tejże biblioteki - pana Grzegorza Figla. Podobnie jak podczas pracy nad poprzednimi edycjami "Obłoczków..." - w wydanie zbioru wierszy i rysunków naszych uczniów również i tym razem zaangażowany był gen. bryg. pil. dr inż. Ryszarda Hać. Serdecznie dziękujemy!