Dzień Dobra - Szczegóły galerii - Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie

Dzień Dobra

Zobacz fotorelację z tego wydarzenia

W dniu 10 kwietnia w naszej szkole odchodziliśmy Dzień Dobra. Uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas pod opieką p. Anny Jakóbczyk zachęcali uczniów i pracowników szkoły do robienia dobrych uczynków. W tym celu przygotowali do wylosowania różne zadania do wykonania. Chcieli w ten sposób pokazać, że dobra jest więcej. Na długiej przerwie z kolei było wesoło i skocznie, gdyż wolontariuszki zorganizowały taniec - belgijkę.

Po południu natomiast zorganizowane zostało SPOtkanie przy grach planszowych! Nasi uczniowie wyszli ze spotkania obDARowani, przede wszystkim duchowo, bo gry planszowe:

• integrują
  • rozwijają
  • uczą współpracy
  • uczą wygrywania i przegrywania
  • budują relacje.

Na spotkaniu nie zabrakło też niespodzianek i słodkości. Losowanie wskazało szczęśliwych posiadaczy specjalnych kubków, długopisów i przypinek...

To był piękny dzień, który wlał w nasze serca wiele dobra.

Fot. Bartosz Stańczuk