Nabór do klasy pierwszej - pływackiej - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie

Tag img Aktualności
Tag img 07.03.2024, 10:22

Nabór do klasy pierwszej - pływackiej

Szkoła Podstawowa nr 31 we współpracy z Miejskim Towarzystwem Pływackim "Lublinianka" oraz Wydziałem Sportu Miasta Lublin zapraszają do zapisów do 1 klasy profilowanej.

Atuty:

• zajęcia 3x tygodniu na basenie zlokalizowanym w niedalekiej odległości od szkoły
  • profesjonalna kadra trenersko-instruktorska z klubu pływackiego MTP Lublinianka
  • uczestnictwo w profesjonalnym klubie pływackim - MTP Lublinianka
  • starty w zawodach pływackich
  • opieka klubu w kwestii treningów wodnych oraz ćwiczeń lądowych
  • pakiet startowy dla nowych członków.

Obowiązki:

• podstawowe umiejętności pływackie - unoszenie się na wodzie/praca nogami na plecach i brzuchu/umiejętność samodzielnego zanurzania
  • uczestnictwo w klubie sportowym MTP Lublinianka (deklaracja członkowska i opłacanie składek - 30zł/miesiąc - przeznaczonych na start w zawodach, koszulki, czepek oraz opiekę Klubu).

Data Testu naborowego będzie podana zgłoszonym osobom w późniejszym terminie.

Kontakt bezpośrednio w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 31 w Lublinie oraz pod numerem telefonu 817286700.